Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
Admince
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Türbanlı Annem ve Türbanlı Kız kardeşim 3

Post #1

Türbanlı annem 45 yaşında 5 yıldır dul ve yarrağa aç bir kadın. 90 beden büyük ve toplu memeleri yle dikkat çeken 1.64 boyunda hafif kilolu kocaman seksi poposu olan seksi bir kadın. Genelde etek bluz giyinir. O gün türbanlı kız kardeşimi götten sikmiştim. Ama annem erken gelmişti komşudan. Kapıda karşıladım önce beni biraz azarladı çümkü ben gidip alacaktım beni aramış ama ben o sırada türbanlı kız kardeşimle meşgulüm. Elindeki Bi kaç poşeti aldım içeri girdik poşetleri odasına bırakmamı söyledi kendisi salona gidip oturdu. Poşetler göz ucuyla baktım yeni iç çamaşırları almış ve hepsi çok seksiydi. Kız kardeşime attığım posta kesmemişti beni tekrar tahrik oldum. Poşetleri bırakıp indim aşağı ama daha önceki yatağın üstündeki dantelli kilotu kardeşim ıslatmıştı o aklıma geldi ama yapacak bir şey yoktu. Sürtünürken biraz dölüm de bulaşmıştır kilota. Aşağı indim komşuda diğer pazar eşyalarının olduğunu söyledi almaya gittim. Ben gidince odaya girmiş ve ıslak kilodu görmüş. Kız kardeşime benim odasına girip girmediğini sormuş. O da kendisinin spor yaptığını görmediğini söylemiş. Eve geldiğimde kızgın şekilde bakıyordu bana. Ama bir şey söylemedi. Üstünü değiştirmiş kısa tayt ve bluz vardı mavi üzerinde. Memeleri gayet toplu ve iştah açıcı duruyordu. Kısa taytı beyazdı düzine kadar ve dizi dantelliydi. Bugün neler yaptın evde miydin diye sordu. Bende evde odamda olduğumu söyledim. Kız kardeşim de yanımızdaydı. O gece türbanlı anne hayal ederek uyudum kardeşimden sonra onu elde etmek istiyordum. Aldığı dantelli çamaşırlar da onun da bir şeyler istediğini hala kadınlığını kullanmak istediğini gösteriyordu. Sabah kız kardeşim eski bir arkadaşıyla buluşmak için evden çıktı. Annem de güne gidecekti.. Güne her zaman şık giyinip gider. Beyaz bir gömlek giymiş içindeki beyaz atleti ve siyah südyeni hafif kendini belli ediyordu. İnce siyah bir etek giymiş kalçalarına meydana çıkarmıştı. İçine kilotlu çorap giymişti. Acaba siyah dantelli çamaşırını mı giydi diye hayal ettim. Ayakları çorapla çok seksi ve azdırıcı duruyordu. Güne ben bırakacaktım onu. Beraber çıktık evden. Giderken nasıl olmuşum çatlar mı bizimkiler dedi. Bende çatlatırsın hepsini çok ateşli olmuşsun dedim. Güldü sonra yeni aldım ütümdekileri dedi. Bende çok yakışmış bakıyorsun bu sıra kendine dedim. O da yaşlanıyorum artık son bakışlarım dedi. Gelmiştik eve. İnmeden giydim bu şeyi de kurulmamış yapıştı üstüme dedi. Neyi diye sordum boşver beni seni ararım gelir alırsın dedi. O ıslak dantelli kilodu giymişti belli ki. Eve gittim geri dolabına baktım yeni aldığı diğer çamaşırları çıkardım. Kırmızı ve beyaz dantelli çift almıştı çok güzelleri. Biraz koklayıp yarrağıma sürttüm ama boşalmamam lazımdı üstüne bu sefer yakalanırdım. 3 saat sonra beni aradı ve almaya gittim. Beni eve davet ettiler kısır yemem için. İçerde bir sürü kadın vardı ve hepsi çok seksi duruyordu. Benden konu açtılar evlendi artık yaşı başı gelmiş kızların canını yakmasın diye. Annem de o usludur bilmez öyle şeuler dedi. Kadınlar gülerek şimdiki gençler senden benden çok şey biliyo bu yaşta evlensem genç biriyle evlenirim elin kuru ihtiyarlarıyla çürütmem şeyimi dediler. Utandım biraz ama hafif de uyandı benimki. Hepsi azgın kadınlardı belli ki toplandılar mı böyle şeuler konuşuyorlardı. Çayımı bitirince müsaade isteyip çıktık. Çok beğendiler seni kıskandım dedi. Bende napayım o yaşlı buruşulşarı sen gibi taş fıstık annem varken dedim. Güldü nerem taş be şımarma dedi. Bemde aralarında 18 çıtır gibi duruyordun dedim. Güldü geldik eve. Odasına çıktı hemen. 5 dakika sonra geldi çamaşırlarını karıştırdığımı farketti. Kız kardeşin gelmemiş mi daha diye sordu. Geç gelcek o sinemaya gireceklermiş dedim. Hafif tebessüm etti. Günde kurtlarını iyi döktüğünü hiç oturmadan oynadığını anlattı. Gözümde o seksi vücudunu nasıl salladığı canlandı. Eteği oturunca hafif kalçasının arasına kaçıyordu. Aç mısın diye sordu bende tok olduğumu mısırın doyurduğunu söyledim. Bi üstümü değiştireyim de duş alcam terledim baya şunları vereyim sana kirli sepetine atıver gelde dedi. Peşinden yukarı odaya gittim. Gömleğinin düğmelerini açmaya başladı yanımda. Şu çekmeceden bana temiz çamaşır ayarlayıp banyoya götürüver dedi. Çekmecesini açtım o seksi çamaşırları tekrar karşımdaydı. Hangisini giyceksin dedim. Sen hangisini beğendin dedi. Beyazları seçtim aslında kırmızı da çok seksiydi beyazın danteli içini daha çok belli edecek türdendi. Beyazı seçtim götürdüm geldim. Hala soyunmamıştı. Atletin üstünden südyenini açmamı söyledi açtım kopçasını. Sonra güldü tamam git hadi bekleme sapık gibi başımda dedi gülerek. Tam çıkarken gel azcık şu bacaklarımı ov da öyle git dedi. Yatağa yüz üstü uzandı kalçsro karşımdaydı. Hafif eteğini sıyırdım dizine kadar kilotlu çoraplı ayakları çok seksiydi. Üstüme çık da rahat yap dedi beline doğrı oturup bacaklarına eğilerek masaj yapmaya başladım. Ayaklarını asılıp o çoraplı ayaklarını okşuyor kokluyordum. Kalçasında Hafif zıplar gibi yapıp tahrik etmeye çalışıyordum. Parmak uçlarını asılıp yarrağıma deydirmeye çalıştım. Hiisediyerdı ayaklarıyla yarrağımı. Sonrw eteği az daha sıyır o ne öyle yarısına yapıyon Bi dedi. Kalçasoma kadar sıyırdım nerdeyse. Bacaklarını hafif ayırdı. Bende okşayan okşaya masaj yapıyor bir yandan da altına bakıyordum. O siyah dantelli kilodu giymişti. Altıma bakmıulsumdur demi dedi. Bende gülerek hayır dedim. Hafif kalkmaya çalışır gibi yağıp gülerek vurdu iyice sapık oldun iki gündür dedi. Bende naptım ki dedim. Kilodu a neler yapmışsın hala ıslak dedi. Bende bişey yapmadım Nolmuş ki dedim. Bilmiyormuş gibi yapma hatırladın mı kilodu dedi. Bende biraz eğilip baltım altına Bi daha. O da bak hala bakıyo fırsattan istifade dedi güldü. Bende çok yakışmış napayım dedim. Güldü iyi bak bişey olmaz tamam sa ben kombin yapmıştım bugün giymek için gidip mahvetmişsin çamaşırımı dedi. Bende özür diledim yatağın üstünde görince tutamadım kendimi biraz yarrağıma sürttüm o da zevk suyuyla ıslandı dedim. Boşalmadım üstüne dedim biraz damlamoşrır belki dedim. Tamam kızmadım ben ortada bıraktım birwz ondwn oldu dedi. Yeni aldıklarımı da kurculamışssın farketmedim sanma dedi. Güldüm ve merak ettim ne aldın diye dün göz ucuyla görmüştüm inceledim birwz dedim. Beğendin mi diye sordu. Çok beğendiğini üstünde harika duracağını söyledim. Gündeki kadınların hepsinin böyle şeyler giydiklerini birbirlerine gösterdiklerini anlattı. Erkeklerden konuştuklarını anlattılar bende geri kalmamak için yalan uydurdum biraz Bi erkekle ilişki yaşadığımı bana yeni çamaşırlar aldığını anlattım giyip göstermek istedim bygün de. Islak olması dahs iyi olmuştur o zaman ıslattı kilodumu diyebilirdin dedim. Güldü öyşr yaptım zaten dedi o yüzden bu sıra biraz böyşe giyiniyorum ama öyle birisi yok tabi dedi. Bende ihtiyacı olduğunun onun da bir insan olduğunu zaman zaman gidermesi gerektiğini söyledim. Napayım bende tneriman teyzen doğrı söylüyor yaşlı adamlara niye çürüteyim şeyimi genç de nerden bulayım neyime baksınlar dedi. Bende gayet hoş Bi vücudu olduğunu her gencin silmek isteyeceğini bemi bile azdırdığını söyledim. Utandı önce sonra sana kolay tabi gider şimdi Bi çamaşırımı daha ıslatır işini görürsün dedi gülerek. Bende kırmızılara yaparım sen duştayken artık dedim. Sus daha giymedim bile onu siyahı çıkarınca ona yap dedi. Bende üstünden çıkan daha güzeldir tabi kokun da siner dedim. Güldü kokuyu da biliyo bak şuna faşan dedi. Dedikleri doğruymuş şimdiki gençler bizden iyi biliyo dedi. Bende doğru dedim eskiden sevişmeden sikişilitodu şimdi kaç saat sevişiyo gençler dedim. Hafif yazdığını hissettim hala altomdaydı ellerim se bacaklarında. Hafif hafif okşamaya başladım tekrar. Eteği çıkartayımda rahat yap dedi birden. Kalktım üstünden kenara oturdum yüz üstü döndü eteğini sıyırıp çıkardı. Şu südyeni de söktük demiri batıyor Bi saattir çıkartayım dur iki dakika dedi. Südyeni çıkarıp attı kenera. Meme uçları ve atleti beni iyice tahrik etti. Nerene masaj yapayım şimdi dedim. Canın nereyi istiyorsa oraya yap dedi gülerek. Bemde çok yeri istiyo da dedim gülerek. Bak bak hala sapıklık peşinde ne istiyomuş canın dedi. Bende memelerine elimi daldırdım hemen güldü doymadın mı kaç yıl emdin hala meme peşindesin dedi. Bu memelere doyulur my dedim atletin sıyırıp memesini açtım. Memesini biraz avuçlayomca bide biz görelim hemen açıyorsun mememi ben neye bakcam dedi. Bende memesine öpücük komdurıp yarrağıma dedim gülerek. Küçük yarrağın büyümüş mü getir bakayım dedi çıkardım açtım hemen yarrağımı. Önünde sallanıyordu. Elime alıp biraz oynadı yarrağımla ve taşşakşarımla. Bayadır böylr büyük yararak görmüyorum ne güzelmiş seninki dedi. Bende senin emeğin çok tabi dedim güldü sonra. Unutmuşum asılması yıllardır yapmayınca dedi. Biraz hard yapıyordu beni kudurttu iyice. Bende elimi amına atıp kilotlu çorabın üstünden okuyordum. Öyle olmaz çıkar şunları dedi. Çorabını sıyırıp çıkardım. Kilot iyice ıslanmış tı. Çürüdü kilot sayende giymeden dedi gülerek. Bende bu am böyle sulanırsa kilot dayanmaz dedim. Kilodun üstünden amını daire çizerek parmaklarımla okşuyordum. Kardeşin gelmez demi dediö bemde daha gelmez o biz işimizi görürüz dedim. Gülerek ne işi görcez Sus dedi. Biraz hevesimizi alıp bırakcaz duşa gircem şimdi zaten demeye başladı. Ama yarrağımı bırakmıyordu. Yarrağım kocaman olmuştu ağzı iyice sulandı türbanlı annemin. Getir bi tadına bakayım sende benimkine bak dedi. İlk defa Bi kadının amını yalıycaltıö ve o kadın annemdi ters dönerek ağzına verdim yarrağımı. Amına eğildim kilodunu sıyırdım kenara amı ıdlaktı iyice. Kilot da ıslak ıslak am kokuyordu. Amına bir kaç dil attım sonrw bıraktım yarrağımsa hala ağzımdaydo annemin. Kafamı tutup aöıma bastırdı yala der gibi. Kilodunu tutup sıyıröaya çalıştım. Hafif kalçası ı kaldırıp yardım etti. Amı yeni alınmış pürüzsüzdü. Biraz elimle dudaklarını oynayıp parmakladım. Ben parmakların kıvranıyor yarrağımı iyice ağzına sokuyor hende kıvranıyordum zevkten. İşini çok iyi biliyordu yıllardır hasret kaldığı yarrağın tadını çıkarıyordu iyice. Bende amına alışmış dilimle yaşıyordum iyice dilimi dudaklarında gezdiriyordum. Bacaklarını kaldırıp kafamı sıktorıyordu kıvranırken. Bemde kalçalarına yapışıp kafamı iyice gömüyor amının dudaklarını ısırıyordum. Altımda Deli olmuştu iyice. Yarrağıma ağzı iyice doyunca çıkardı nefes nefeseydi. Eliyle amını parmaklıyordu Bi yandan. Yarrağım UP uzun ve kıp kırmızı olmuştu ağzında. Hadi lsrşesim gelmeden birwz sürt de duşa gireyim dedi. İkimiz de daha tam boşalmamıştık. Ben amına yarrağımı sürtüyordım o da altımda amını paröaklıyo3 ve memelerini avuçluuordu. Amına sokmaya yeltemdim ama eliyle yarrağımı tutup sokma dur dedi. Böyle olmaz bu kadarı yeter diyordu ama yetmediğini ikimiz de biliyorduk. Deli gibi sikişmek istiyordu. Bende onu sikmek. Çümkü kız kardeşim gibi kızıl zarı derdi yoktu amı zatem patlaktı. İstediğim kadar sikebilirdim ama izin vermiyordu. Bende artık dayanaöayacaktıö. Boşalabilirsin o yüzden izin vermiyorum bir saattir sevişiyoruz dedi. İstersen arkamdan sok bu seferlik dedi v. Bemde razı oldum kalçasını dönüp yüz üstü yattı doöslmssını bekleyemedem kalçası a götünün yanaklarına bir kaç git gel yaptım ve boşaladım. Daha sokmadan boşaltın bide am istiyosun dedi gülerek bende o kadar yakarsan ağzına daboşalırım dedim. Kızma gel dedi kalçasına eteğini sürüp döndü önünü yarrağımı eline aldı hemen söndü bu dedi gülerek bende daha napsın Bi saattir ayakta ufaklık dedim. Güldü biraz öpücük komdurdu yarrağıma çok bile dayandı mahvettin beni dedi. Amını biraz daha psrmaoşayop duşta bişeyler yaparım bem artık sen giyin kardeşin gelir birazdan dedi. Kalkıp kalçası eski döllere elini sürüp kokşsdo sonrw parmağını yalayıp amına götürdü. Karşımda amını biraz parmakşayop toparla buraları dedi ve duşa girdi.
22 Şubat 2023, at 23:27
Alıntı